بررسی Zeiss Terra 8x32 Gray Under Armour دوربینی با ابعاد کوچک و قیمت مناسب
در سری جدید تولیدات این محصول , پکیج این دوربین همراه با بند Under Armour به بازار عرضه شده است .این بند به حمل راحت تر دوربین کمک می کند و تفاوت قیمت 100 هزار تومانی را ایجاد کرده است .

Zeiss Terra 8x32 در آلمان و شرکت زایس طراحی شده، قطعات اصلی دوربین ساخته شده در آلمان و لنز نیز از نوع لنزهای شفاف کارخانه SHOTT آلمان است. به منظور صرفه جویی در قیمت و ارائه این دوربین در حد قیمتی متوسط رو به پایین؛ قطعات فوق برای ساخت و مونتاژ نهایی به چین ارسال می شود. در آنجا پس از تولید سایر قطعات , بدنه بسیار با کیفیت و قطعات جانبی پلاستیکی مونتاژ می شود و برای عرضه به بازارهای جهانی به کشور مبدا, آلمان بازگردانده می شود.دوربین Zeiss Terra 8x32 با ابعاد و اندازه ای کوچک به راحتی قابل حمل است و برای افزایش تنوع کاربری می توان آنرا به راحتی در کوله پشتی, کیف دوشی یا دستی, و یا با وزنی ایده آل همیشه با بند حمایل آنرا حمل کرد. این دوربین با سیستم منشور بندی دقیق زایس و به لطف بهره گیری از سیستم تنظیم فوکوس قدرتمند این مدل , تمامی تصاویر را با نهایت شفافیت و وضوح ملاحظه خواهید کرد.
بدنه با توجه به مدل قبلی 42 میلیمتری به نظر می رسد از کیفیت بهتری در ساخت برخوردار است. نحوه طراحی ظاهری و رنگ زیبا در ساخت این مدل قطعاً کسانیکه کمی از هنر بهره مند باشند را قطعاً مشعوف خواهد کرد. وزن مناسب 510 گرمی دوربین از نقاط مثبت این مدل است که با توجه به ارتفاع کوتاهتر این مدل نسبت به هم سایزهای خود در حمل این دوربین کمک شایانی خواهد نود.


نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top