چگونه از قوچ خرید کنیم

روش‌های پرداخت:

- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی 

وب سایت قوچ برای سهولت در پرداخت مشتریان , امکان پرداخت آنلاین از درگاههای معتبر و امن بانکی را فراهم آورده است . مشتریان گرامی می توانند با آسایش و امنیت تایید شده به راحتی و بدون نیاز از خروج از منزل یا محل کار هزینه سفارش را پرداخت نمایند . این نحوه از پرداخت برای تمامی کاربران قوچ قابل انجام می باشد . توجه داشته باشید پرداخت اینترنتی باعث تسریع و تسهیل در پردازش سفارش کاربران می شود .

وب سایت قوچ از درگاههای پرداخت الکترونیک امن و معتبر بانک ملت استفاده می نماید. تمامی دارندگان کارتهای عضو شتاب , برای پرداخت می توانند از این روش استفاده کنند .
برای این روش کافیست ابتدا با نام کاربری خود به قوچ وارد شوید ؛ پس از انتخاب و خرید محصول مورد نظر و مشاهده فاکتور در سبد خرید , خرید خود را نهایی کنید. پس از انجام این مراحل شما به درگاه پرداخت اینترنتی منتقل شده و اطلاعات ذیل از شما درخواست می شود :

1- شماره 16 رقمی کارت . (این شماره روی تمامی کارتهای عضو شتاب درج شده است)

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم (برای پرداخت اینترنتی می بایست قبلاً رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را از طریق مراجعه به یکی از دستگاههای خودپرداز صادر کننده کارتِ خود فعال کنید .

3- کدCVV2 : یک کد 3 تا 4 رقمی که پشت یا روی همه کارت های بانکی درج می شود .

4- تاریخ انقضاء : این تاریخ روی بیشتر کارتهای بانکی ثبت می شود . اگر کارت شما تاریخ انقضا ندارد , می توان از عدد 12 به جای ماه و 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کرد .

خواهشمند است جهت افزایش ضریب اطمینان در وارد کردن اطلاعات از صفحه کلید مجازی درگاه پرداخت استفاده شود .

پس از انجام مراحل فوق و تائید پرداخت شما به صورت خودکار به صفحه اصلی بازگردانده شده و از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید .- پرداخت کارت به کارت 

این روش برای کسانی در نظر گرفته شده که امکان انجام عملیات پرداخت اینترنتی را نداشته یا رمز دوم(رمز اینترنتی) آنها فعال نمی باشد .

بدین منظور و پس از انجام عملیات فرآیند خرید می توانید مبلغ سفارش را به حساب های مربوط به فروشگاه قوچ کارت به کارت یا واریز نمایید . برای این منظور می توانید از دستگاههای خودپرداز و یا از صفحه شخصی بانکداری اینترنتی خود استفاده نمایید. پس از واریز وجه می توانید اطلاعات واریز وجه خود را طبق فرم درخواست شده در سایت پر کنید و یا ضمن تماس با قسمت فروشِ فروشگاه قوچ ما را در جریان پرداخت خود قرار دهید .

شماره حساب های قوچ :

شماره حساب: 9352308873  بانک ملت – به نام رسول خاکریزی

شماره کارت: 5349 - 5967 – 3377 – 6104 بانک ملت – به نام رسول خاکریزی


شرایط بازگرداندن کالا:

در  صورت عدم رضایت از خرید انجام شده پس از دریافت کالا و با استناد به رعایت حفظ بسته بندی پلمب کارخانه برای کالاها و حفظ سلامت فیزیکی کالای عرضه شده می توانید تا نهایتا 24 ساعت پس از دریافت کالا (48 ساعت در دسته کفش و پوشاک) درخواست مرجوعی کالای مورد نظر رو به صورت تلفنی با همکاران بخش فروش ما در میان بگدارید.

2295 2296 - 021

وجه کالای خریداری شده پس از عودت کالا به یکی از انبارهای قوچ در سراسر کشور نهایتا ظرف مدت 24 ساعت به حساب خریدار برگشت داده خواهد شد.

لازم به ذکر است هزینه حمل کالای مرجوع شده تا محل یکی از انبارهای قوچ در سراسر کشور به عهده خریدار می باشد و درخواست بازگرداندن کالا پس از 24 ساعت قابل پذیرش نیست.

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top