چراغ قوه OLight Oclip


ایمنی در حرکت عابران پیاده و یا وسایل نقلیه‌های مثل دوچرخه و یا وجود برخی لوازم و یا حتی انسان در محیط‌های پر تردد که احتمال وقوع حوادث وصوانح در آن محیطها وجود دارد و یا حتی پیمایش در طبیعت که وجود نور نشانگر برای پیدا کردن شما در طبیعت و یا سایر افراد گروهتان حیاتی است امری بدیهی و بسیار مهم است. نور نشانگر یکی از بهترین ابزارها برای متمایز بودن در چنین شرایطی است.

این ابزار گیره ای است که یک چراغ قوه هم هست با دو خروجی نور سفید و قرمز رنگ!

کمپانی اولایت انواع مختلفی از چراغ قوه را تولید و به بازار عرضه کرده است که گاهی نگه داشتن آنها آسان نیست. اولایت Oclip در واقع محصولی است برای استفاده قابلیت حمل و نصب بر روی سطوح مختلفی را دارد.

این محصول کوچک, سبک, دارای یک گیره با خاصیت مغناطیسی است, دارای 4 حالت اصلی خروجی نور و دورنگ نوری سفید و قرمز.

Oclip در یک جعبه مقوایی ساده اما زیبا و شیک با طراحی مینیمال عرضه میشود, داخل جعبه محصول Olight Oclip, کابل شارژ USB-C و دفترچه راهنمای محصول قرار دارد.راه های مختلفی برای حمل Oclip وجود دارد و راه اصلی آن وصل کردن به سطوح مختلف توسط گیره محصول است. جنس این گیره بسیار بادوام بوده و 10,000 تست دوام را قبل از ورود به خط تولید انبوه پشت سر گذاشته که مشکلات سایر گیره های فلزی و حتی تغییر فرم گیره ها را نخواهید داشت. حداکثر ضخامتی که میتوانید گیره محصول را به آن نصب کنید 14 میلی متر یا 1.4 سانتی متر است. این بدان معنی است که میتوانید محصول را به سطوح مختلفی متصل کنید و برای اتصال فقط به یک جیب یا کلاه یا کمربند محدود نمیشوید و نکته مثبتی که وجود دارد پدهای پلاستیکی روی گیره و روی خود چراغ قوه است که این کار احتمال آسیب رساندن به چیزی که گیره را به آن نصب میکنید را از بین میبرد, بنابراین در صورتی که لباس گران قیمتی میپوشید Oclip به آن آسیبی نخواهد زد.در انتهای گیره (جایی که گیره چراغ قوه را لمس میکند) یک آهنربای کوچک تعبیه شده است که میتوانید محصول را از پشت هم به یک شی فلزی نیز متصل کنید و این دومین روش برای حمل چراغ قوه است.

سومین راه و آخرین راه حمل چراغ قوه استفاده از حلقه فلزی یا بند است, در انتهای دیگر گیره (محلی که فشار میدهید) یک سوراخ کوچک برای اتصال بند و یا حلقه جاکلیدی وجوددارد.

یک کلید کوچک در قسمت جانبی Oclip  و یک پورت شارژ USB-C در سمت دیگر قرا دارد. سوییچ کلید جانبی بسیار کوچک است و حس متفاوتی را هنگام لمس ایجاد میکند. 

این محصول بسیار کاربردی و مفید است و کاربردهای اصلی استفاده از این محصول بستگی به استفاده  شخص استفاده کننده دارد, شما میتوانید به هنگام پیاده روی آنرا به کوله خود گیره بزنید یا به هنگام دوچرخه سواری محصول را از قسمت عقب به لباس خود گیره بزنید تا یک نور ایمن قرمز رنگ را در قسمت پشتی به هنگام دوچرخه سواری داشته باشید.

نور چشمک زن محصول برای پیاده روی شبانه و استفاده به عنوان مکان یاب نیز بسیار کاربردی است. این محصول ابزاری مفید برای استفاده در منزل یا فضای باز, تعمیر و نگهداری, دوچرخه سواری, مطالعه, هشدارهای ایمنی و غیره است که راه حل مناسبی برای برای روشنایی برای همه نیازهای شما ارائه میکند.طراحی بدنه محصول زیبا, نوآورانه و بسیار کاربردی است و به گونه ای است که هیچ قطعه قابل جداشدنی به جز درپوش پورت USB وجود ندارد. ابعاد چراغ قوه کوچک بوده, طول آن 48.5 میلی متر و عرض آن 21 میلی متر و وزن محصول 30 گرم است, جنس بدنه مستحکم, تمام لبه های محصول صاف و صیقلی است و هیچ لبه و یا سطح تیزی که باعث آسیب شود وجود ندارد.

چراغ قوه دارای دو پرتو نوری سفید و قرمز رنگ است. نور سفید با حداکثر میزان خروجی نور 300 لومنز برای استفاده روزانه و نور قرمز رنگ با حداکثر میزان 4 لومنز برای دید در شب است. حالت چشمک زن نور سفید ( Beacon Mode ) به همراه حالت چشمک زن نظامی نور قرمز ( Strobe Mode ) تضمین میکند که کاربران این محصول در لحظات بحرانی قابل مشاهده هستند.

4 حالت اصلی خروجی نور خیلی کم ( Moon Light ), کم , متوسط و زیاد برای نور سفید و برای نور قرمز رنگ نیز دو حالت خروجی نور مداوم و چشمک زن نظامی وجود دارد. وقتی چراغ قوه خاموش است با یک بار کلیک روی کلید جانبی چراغ قوه روشن میشود و میزان خروجی نور بر روی آخرین حالت نوری قبل از خاموش شدن قرار دارد که با لمس و نگه داشتن کلید میزان خروجی نور به ترتیب از کم به زیاد جا به جا میشود و افزایش پیدا میکند. در صورتی که دو بار پشت سرهم کلید را فشار دهید نور چراغ قوه به رنگ قرمز و اگر سه بار پشت سر هم و سریع کلید را فشار دهید حالت Strob Mode ( چشمک زن نظامی ) فعال میشود. در صورتی که کلید جانبی را فشار دهید و به مدت 4 ثانیه نگه دارید چراغ قوه در حالت قفل قرار میگیرد برای باز کردن قفل نیز کافی است که همین کار را تکرار کنید.

 چراغ قوه قابل شارژاست و با کابل USB-C قابلیت اتصال به دستگاه شارژر را دارد, باتری محصول یک باتری کوچک لیتیوم-یون با ظرفیت کلی 280 میلی آمپر است. چراغ نمایشگر بر روی کلید جانبی چراغ قوه میزان شارژ باتری را نشان میدهد, در صورتی که میزان شارژ باتری 60% تا 100% است این نشانگر به رنگ سبز, 30% تا 60% به رنگ نارنجی و زمانی که میزان شارژ باتری کمتر از 30% است به رنگ قرمز دیده میشود و هنگامی که شارژ باتری کامل میشود این نشانگر به رنگ سبز دیده میشود.

 

نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top