چراغ قوه اولایت OLight Javelot Turbo

بعضی وقتا بهتره مستقیم بری سر اصل مطلب! به سادگی و کاملا صریح!

این محصول از اولایت دقیقا و با همین صراحت میره سر اصل مطلب ... بــرد بـالـا

اولایت با عرضه محصولات سری جاولوت نگاهی متفاوت و مستقیم به پرتاب نور و برد نهایی محصولات این سری داشته. جدید ترین محصول این سری که به تازگی توسط این شرکت قدرتمند و دوست داشتنی معرفی شده مدل Javelot Turbo هست. محصولی که بی درنگ به مهمترین خواسته و شاید نیاز کاربران به طور تخصصی پاسخ میده و اونم برد بالاست, در واقع باید بگیم بسیار بالا! اولایت در ساخت این محصول قدرتمند با توجه به تجارب مفیدی که از ساخت سایر محصولات این سری و انعکاس بازخورد مشتریان در سراسر دنیا داشته, تصمیم گرفت پرچمدار جدیدی برای برد نهایی محصولاتش عرضه کنه و عدد برد نهایی رو تا فاصله 1,300 متری افزایش بده. اما این نکته نیازمند دستیابی به تکنولوژی های جدیدی هست که البته اولایت همیشه در صدر بهترین شرکت های تولید کننده چراغ قوه دنیا در تولید فن آوری های جدید و تکنولوژی به روزه.

این محصول سری جدید و ارتقا یافته مدل محبوب Javelot Pro هست که با برد 1,080 متر و قدرت خروجی نور 2,100 لومنز ساخته شده است. در ساخت بدنه این محصول جدید الهامات زیادی از این مدل بسیار دوست داشتنی افتباس شده. ماشین کاری دقیق و استفاده از آلیاژ های با کیفیت حس استقامت را در نگاه اول به شما القا می کند. استفاده از سیستم ساخت مشابه با Javelot Pro بدنه این محصول را نیز از بابت ساختار و عملکرد مورد نیاز در یک راستا قرار داده است. استفاده از سه شیار عمیق دورانی در حاشیه محل قرار گیری لامپ که در قسمت پایینی سر چراغ قوه واقع شده, خاصیت رسانش حرارتی را برای لامپ پرقدرت این محصول که از نوع CREE به ارمغان آورده. به این ترتیب که با چسبباندن بدنه به لامپ و برد اصلی محصول در یک جای مناسب روی بدنه رادیاتور های در معرض هوا رو با طراحی این شیارهای عمیق ایجاد کرده است و سطح مقطع چند برابری رو برای خنک کردن چراغ قوه نتیجه بخش شده.

در قسمت میانی دسته چراغ قوه, باطری قدرتمند این محصول تعبیه شده. باطری این محصول با ظرفیت 10,000mAh و با توان و قدرت بسیار بالایی است که از دو باطری کد 21700 استفاده شده و به صورت یک پک باطری عرضه شده. سراسر قسمت بیرونی دسته چراغ قوه پوشیده شده از شیارهای زاویه دار است که در جهات مختلف طولی و عرضی به شکل زیبایی ترسیم شده است. وجود این شیارهای نیمه عمیق کمک شایانی به طراحان در کاهش وزن محصول نموده و همچنین  با ایجاد دو بعد سطح مقطع به خنک شدن چراغ قوه حین استفاده کمک کرده و همچنین به سادگی از رسیدن گرمای تولید شده به دست جلوگیری می کند. در عین حال جلوه بصری زیبای این محصول با مشاهده این شیارها دوچندان شده است و کنترل کاربر در نگهداشتن محصول بسیار بالاست. این باطری به سادگی هر چه تمام تر توسط دو قسمت انتهایی که قابل پیچ شدن هستند به درب باطری و قسمت جلویی چراغ قوه پیچ می شود. رزوه ها بسیار دقیق و همچنین برای حفظ خاصیت شد آبی روی دسته باطری از شیارهایی با واشرهای مربوطه استفاده شده. برای حفظ خاصیت ضد آبی IPX8 در این محصول توصیه می شود همیشه این قسمت ها به خوبی به همدیگر پیچ شوند.

خیلی از دوستداران چراغ قوه هایی با پرتاب راه دور, از این محصولات برای تیراندازی به فواصل دوردست استفاده می کنند. محصول Javelot Pro با توان خروجی نور 2,100 لومنز و ایجاد نوری با نقطه مرکزی کمی باز خواسته های جدیدی برای مهندسین اولایت را ایجاد کرد برای تولید محصولی با تور متمرکز تر! پاسخ چنین خواسته هایی تولید محصول Javelot Turbo است. شدت نور تولید شده در این محصول به 1,300 لومنز کاهش پیدا کرد اما نور تولید شده در یک شعاع کوچکتر و به اصطلاح نور بسیار متمرکز تر تولید شده. نور نقطه ای برای بسیاری تیراندازان از آن جهت مناسب تر است که در شلیک به اهداف راه دور, نور های با حجم و شدت بالا رفلکت نوری را در دوربین و چشم تیرانداز ایجاد می کند که با ایجاد نور نقطه ای (نیزه ای) این حالت به مراتب کمتر شده و تیرانداز هدف مورد نظرشو به راحتی تو دوربین می بینه. این خواسته بسیاری از تیراندازان حرفه ای از مجموعه قوچ هم بود که به دنبال محصولی با نور بسیار متمرکز و نقطه ای بودند که در این محصول و محصول Warrior X Turbo اولایت چنین نوری رو نیز در اختیار این افراد قرار داد.

در این محصول که به صورت تخصصی برای تیراندازان ساخته شده، برای رفاه حال این عزیزان ملزومات اتصال محصول روی سلاح شامل گیره دوطرفه نصب روی سلاح, فیلترهای سبز و قرمز رنگ و همچنین ریموت کنترل آهنربایی علاوه بر شارژر آهنربایی MCC در بسته بندی محصول به صورت یک کیت کامل در یک جعبه شیک و مستحکم که حس خوب حمل یک محصول ارزشمند رو به شما میرسونه و اطرافیانتونو به خوبی جذب خودش میکنه و مشتاقانه ازتون خواهند پرسید چی تو این جعس؟ :)

نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید
دفتر مرکزی : میدان هروی - خیابان پناهی نیا - پلاک ۱۴۳ - طبقه پنجم - واحد -۱۳
021-2296 2295
فروش تهران: خیابان فردوسی جنوبی - پاساژ نیکان - طبقه همکف - شماره ۴۰۸  
021-3311 1652
دفتر کرمانشاه: چهارراه سیلو - ابتدای خیابان سیدجمال الدین اسد آبادی - پلاک 1016
083-38 23 53 31
فروش بندر عباس: مجتمع ستاره شهر، طبقه اول، لاین اطلسی، پلاک 2-69  
076-3223 87 67

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top