بررسی چراغ دوچرخه OLight SEEME 30 TL


برند قدرتمند اولایت برای  تکمیل هر چه تمام تر شاخه های چراغ قوه های خود با همکاری برند MagicShine دست به تولید چراغ قوه های تخصصی و با کیفیت برای دوچرخه سواری زده است. OLight SEEMEE 30 قابل نصب روی دوچرخه, موتور, کلاه ایمنی و هر جای دیگری که شما نیاز به دیده شدن دارید تولید شده است. این محصول در دسته بندی چراغ های علامت دهند محسوب میشود. این محصول با تولید نوری قدرتمند و شفاف و ایجاد حالات مختلف نوردهی شما را در مسیر های شلوغ و پر پیمایش تا شرایط تاریکی مطلق و استرس زا به خوبی برای دیگران و جلوگیری از بروز حادثه آشکار می کند. حفظ ایمنی برای طبیعت دوستان و ورزشکارانی که در محیط های پر خطر حضور دارند همیشه در اولویت بوده، هست و خواهد بود. یکی از اقلام مورد نیاز برای حفظ سلامت و ایمنی شما در ورزش های مختلف نظیر دوچرخه سواری، موتور سواری، کوهنوردی، صخره نوردی, دویدن در محیط های خارج از سالن و بسیاری فعالیت های دیگر ابزاری است که با نمایانگر کردن شما برای دیگران, خطر هر گونه تصادف یا سانحه را از شما به دور کند.یکی از اولویت های ورزش های در حال حرکت دیده شدن آن ورزشکار توسط دیگران برای جلوگیری از بروز حادثه است. محصول SEEMEE با تکنولوژی های به روز در ابعادی بسیار کوچک و قیمتی مناسب تمام نیاز شما را برای جلوگیری از بروز حادثه برآورده می کند.

این محصول در ابعاد بسیار جمع و جور و سبک برای نصب در قسمت پشت میله نگهدارنده زین دوچرخه طراحی شده است. این محصول دارای یک باتری داخلی 330 میلی آمپر ساعتی بوده که از طریق کابل Micro-Usb موجود در جعبه شارژ میشود. OLight SEEMEE 30 در 8 وضعیت به شما نور میدهد

حالت نور ثابت که در خروجی نور های 7 ، 14 و 30 لومنز حالت 3 نوع چشمک زن با خروجی نور 7 لومنز - 0 لومن تا 30 لومنز - 30 لومنز تا 0 لومن و چشمک زن پیاپی که 30 لومنز و 3 تا 30 لومنز را دارد. این محصول از طریق یک کش سیلیکونی موجود در بسته بندی کالا به راحتی بر روی دوچرخه سوار میشود 

و برای شارژ کردن این محصول کافیست آن را از روی دوچرخه باز کرده و قسمت سیلیکونی پشت خود محصول را خارج کرده و کابل شارژر را به آن متصل کنید.نحوه استفاده از محصول و تغییر حالت های نور آن:

1. دکمه محصول را برای 2 ثانیه نگه دارید تا محصول روشن شود.

2. پس از روشن شدن اولین حالت چشمک زن تنفسی را خواهید داشت. برای دستیابی به حالت های بعدی این مرحله دکمه را یکبار فشار دهید.

3.حال برای دستیابی به مرحله بعد دکمه را دو بار پشت سر هم فشار دهید و برای تغییر مراحل همانند قسمت بالا عمل کنید.

4.در نهایت برای خاموش کردن محصول دکمه را 2 ثانیه نگه داشته و رها کنید.


نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top