بررسی تخصصی اولایت OLight Perun Mini


بسیاری از کاربران به دنبال محصولاتی هستند که علاوه بر امکان استفاده از کاربرد اصلی یک وسیله؛ بتوانند استفاده های دیگری نیز از آن ابزار داشته باشند. اما به شرطی که کمبودی در استفاده اصلی احساس نکنند. محصول به روز شده و جدیدی که شرکت اولایت با نام Perun mini ارائه داد, دقیقا پاسخگوی چنین نیازی است.  طراحی بدنه بینظیر شیاردار و رنگ خاص در این محصول عموم علاقمندان را جذب خود  میکند.

این محصول مدل به روز شده H1R Nova میباشد؛ نسبت به مدل قبلی خود تغییرات چشمگیری پیدا کرده. تغییرات این محصول شامل طراحی جدید بدنه، خروجی نور ارتقا یافته، برد نور، تغییر در منبع تغذیه و.... که این مدل را به نسبت نسل قبل خود جذاب تر و قوی تر کرده است؛ نغییرات این مدل را جزئی تر و کامل تر بررسی می کنیم. از نخستین تغییرات چشمگیر این سری, بهبود بسته بندی آن میباشد، این صورت محصول در پک های سفید رنگ  جدید شرکت اولایت ارائه میشود با تصویر محصول بر روی جعبه با مشخصات فنی و شاخص های کلی در پشت جعبه چشم نوازی می کند.این محصول دارای پنج حالت خروجی نور است و برد نهایی آن در بیشترین حالت خروجی نور تا 100 متر می باشد. از جمله خصوصیات بارز این محصول وزن بسیار سبک آن است که با تنها  52 گرم وزن و ابعاد 61.5x21mm بسیار جمع و جور و کوچک به نظر می رسد. این محصول دارای استاندارد ضد آبی IPX8 میباشد که به معنی مقاومت در برابر نفوذ آب در عمق دومتری به مدت نیم ساعت هست. قابلیت ضد آبی در یک چراغ پیشانی برای بسیاری از کاربران امری حیاتی است که این قسمت به عنوان نقطه قوتی متفاوت در محصولات اولایت به نسبت بسیاری از تولیدکنندگان معتبر چراغ پیشانی در نظر گرفته می شود.یکی دیگر از  ویژگی های بارز این سری از چراغ قوه های اولایت در نحوه ساخت و طراحی بدنه می باشد. بدنه و محل قرار گیری لنز در این محصول به نحوی طراحی شده که هم به عنوان چراغ پیشانی میتوان از این محصول استفاده کرد و هم چراغ قوه دستی با پرتاب نور جانبی. این محصول نسبت به محصولات دیگر اولایت مدل نوردهی متفاوتی دارد، نوع نور خروجی به این صورت میباشد که با لنز جانبی هم نور عمودی و هم مستقیم برای کاربر در دسترس است. نور عمودی توسط تعبیه آهنربای انتهایی محصول در دسترس خواهد بود؛ به نحوی که با متصل کردن چراغ قوه از قسمت انتهایی به سطوح فلزی و روشن کردن , می توان نور عمودی دریافت کرد. البته در صورت وجود سطح فلزی به حالت عمودی, می توان نور ایجاد شده افقی را نیز ایجاد کرد. لنزهای PMMA نوع نور تولید شده توسط لامپ های LED با توان تولید نور بالا در این محصول را به صورت پخش و یکپارچه به اطراف می تاباند. این لنزهای با کیفیت نوع نور را به صورت کاملا نرم و غیر متمرکز در اختیارتان قرار می دهد.

از دیگر تغییرات دیگر که این محصول نسبت به مدل قبلی منبع تغذیه است. در این محصول از باطری سفارشی شده IMR با ظرفیت 550 میلی آمپر ساعت اسفاده شده. در این باطری قطب مثبت و منفی در یک سمت قرار داده و استقامت بیشتری نسبت به تخلیه باطری در آمپرهای بالا و در واقع لومنز های بالای خروجی نور دارد.این چراغ قوه با توجه به ابعاد بسیار کوچک و طراحی خاص بدنه یک محصول جمع و جور و جیبی همیشه همراه است. می توان Perun mini رو برای کمپینگ و طبیعت گردی, پیاده روی و کوه پیمایی, استفاده در محل کار و یا حتی شرایط اضراری استفاده کرد. رنگ متمایز محصول پیدا کردن آنرا در محیط های کمپ و یا در شب به مراتب راحت تر م یکند. یکی از نو آوری های جدید شرکت اولایت در ساخت این محصول, طریقه اتصال آن است. در بسته بندی محصول یک چسب ولکرو (چسب قابل اتصال به پوشاک) قرار داده شده که روی آن یک سوراخ افقی برای اتصال گیره نگهدارنده چراغ قوه وجود دارد. در صورت نیاز به استفاده از چراغ قوه غیر از اتصال مستقیم محصول توسط گیره نگهدارنده, می توان آنرا از طریق این چسب نیز به هر پوشاک یا کلاهی که جایی برای نصب برچسب تعبیه شده متصل کرد. در عین حال این محصول در مجموعه قوچ به صورت اختصاصی با هدبند جدید اولایت عرضه می گردد که این گیره چسب دار روی نسل جدید کش های دور سر اولایت تعبیه شده.لوازم جانبی ها همراه این کالا زیبا شامل کابل شارژر آهنربایی اختصاصی اولایت, که این امکان به شما میدهد از طریق منابع تغذیه مختلف که دارای درگاه پورت USB هستند به راحتی هر چه تمام تر می توانید محصولتان را شارژ کنید و حین شارژ کردن محصولتان را نیز روشن کنید. باطری, یک بند حمل و جایگاه چراغ قوه پشت چسب دار که شرکت اولایت به صورت اختصاصی برای این محصول ساخته. همچنین کش اتصال برای استافاده به عنوان چراغ پیشانی نیز توسط مجموعه قوچ به همراه این محصول عرضه می شود.


نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top