نقد و بررسی چراغ قوه قابل نصب بر روی سلاح OLight PL- PRO Valkyrie


 (PL-PRO) نسخه قابل شارژ از پرفروش ترین چراغ قوه های قابل نصب روی سلاح  PL-2 است. PL-PRO با استفاده از یک باتری قابل شارژ داخلی ، دو خروجی قابل تنظیم را ارائه می دهد. 1500 و 300 لومن. آداپتور ریلی اجازه می دهد تا PL-PRO بر روی سلاح هایی با میله MIL-STD-1913 یا Glock نصب شود. این سیستم از یک سیستم نصب سریع و رهاسازی سریع از طریق اهرم میباشد.

این محصول ، محصولی بسیار قدرتمند برای استفاده در سلاح های نظامی و سلاح های کمری دارای ریل پیکاتینی میباشد. برای نصب این چراغ قوه رو سلاح کافیست اهرم را به سمت بالا کشیده و چراغ قوه را روی ریل قرار دهید و اهرم را به حالت قبل برگردانید.

این محصول دارای یه باتری داخلی 900 میلی آمپری میباشد که میتوان آن را از طریق کابل آهنربایی 1 آمپر موجود در بسته بندی آن را شارژ کرد. یکی از حسن های بزرگ برند اولایت قابلیت شارژ محصول ازطریق پاوربانک در زمان استفاده میباشد.(بهتر است در زمان تیراندازی محصول را شارژ نکنید)این محصول در حالت های 300 لومنز ، 1500 لومنز و چشمک زن نظامی به شما نور میدهد. این محصول دارای دو کلید جانبی با عملکرد مشابه برای افراد چپ دست و افراد راست دست میباشد. برای روشن کردن این محصول کافیست یکی از کلیدها را فشار دهید و برای تغییر خروجی نور دکمه چراغ قوه را در حالت روشن 

دوبار پشت سر هم فشار دهید و برای دریافت حالت چشمک زن نظامی باید دو کلید را همزمان با هم فشار دهید و برای خاموش کردن آن کافیست دکمه را یکبار فشار دهید. این محصول دارای قابلیت دیگر است که شما برای دریافت نور لحظه ای میتوانید دکمه آن را فشار دهید و نگه دارید و هر زمان تمایل به خاموش کردن آن داشتید 

میتوانید انگشت خود را بردارید. 

از دیگر قابلیت های PL-PRO این است که زمانی که محصول را روی سلاح نظامی سوار میکنید برای سهولت استفاده میتوانید این محصول را از طریق ریموت های آهنربایی RWX نیز خاموش و روشن کنید.


نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top