بررسی چراغ قوه Olight R20 Javelot


چراغ قوه R20 Javelot نسخه به روز شده و جانشین پیشرفته مدل R20 Seeker می باشد که تقریبا در هر جنبه ای بهبود یافته است . این چراغ قوه قدرتمند به لامپ CREE XP-L HI مجهز شده است که توانایی تولید 900 لومن نور را تا برد 314 متر دارد که این میزان خروجی نور برای چراغ قوه ای به طول 132 میلی متر بی نظیر است . زمانی که چراغ قوه با حداکثر خروجی نور 900 لومن کار می کند , پس از مدت زمان 3 دقیقه جهت جلوگیری از گرم شدن بیش از حد و آسیب رسیدن به باتری بر روی حالت 450 لومن قرار می گیرد . چراغ قوه دارای دو حالت خروجی نور پایین تر 100 لومن و 10 لومن نیز می باشد .

R20 Jvaelot با طراحی منحصر به فرد با باتری 18650 روشن می شود , قابل شارژ است و به لطف پورت شارژ Micro - USB که در زیر حلقه ضد آب و ضد گرد و غباری که در قسمت جلویی چراغ قوه قرار دارد شارژ می شود . باتری 18650 به شما این امکان را می دهد که در حالت حداکثر خروجی نور برای مدت زمان 2 ساعت و 30 دقیقه و برای حداقل خروجی نور 10 لومن 100 ساعت کار کند . نشانگری که در قسمت بالایی پورت شارژ قرار دارد زمانی که شارژ باتری کمتر از 3 ولت می شود به رنگ قرمز در می آید و به شما اخطار مدهد که زمان شارژ مجدد باتری فرا رسیده است , هم چنین این نشانگر در هنگام شارژ شدن چراغ قوه قرمز رنگ و زمانی که شارژ کامل می شود به رنگ سبز در می آید . لطفا توجه فرمایید که جهت شارژ چراغ قوه باید از نوع خاصی باتری 18650 که در آن قطب مثبت و منفی باتری هر دو در قسمت بالایی قرار دارد استفاده شود .

جنس بدنه این چراغ قوه از آلیاژ آلومینیوم مقاوم در صنایع هواپیمایی است که با یک پوشش آندایز سخت پوشش داده شده و در عین استحکام بالا وزن کمی دارد . ماشین کاری ها و شیارهای روی بدنه چراغ قوه زیبایی آن را دو چندان کرده است , شیارهای مربع شکلی که با دقت و ظرافت تمام بر روی بدنه حکاکی شده اند به در دست گرفت چراغ قوه کمک می کنند و مانع از سر خوردن چراغ قوه می شود .

سوییچ خاموش/ روشن در قسمت انتهایی چراغ قوه قرار دارد و با فشار دادن کلید انتهایی چراغ قوه با بالاترین حالت خروجی نور روشن می شود و پس از آن با هر بار فشردن کلید انتهایی سایر حالت های خروجی نور در دسترس قرار می گیرد .

نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top