بررسی Olight PL-1 Valkyrie چراغ قوه کوچک قابل نصب روی اسلحه

اکثر تهدیدها و ترس ها در تاریکی رخ می دهند . آیا صدایی که در تاریکی به شما نزدیک می شود یک حیوان شکاری است یا انسان !

بسیاری از افراد برای مقابله با این ترس ها چه به عنوان پیشگیری و چه برای عکس العمل نشان دادن سلاح حمل می کنند ، اما عدم همراه داشتن نور کافی به این معنی است که شما فقط برای تهدیداتی که در طول روز اتفاق می افتد آماده اید !

اکثر مردم همیشه یک چراغ قوه با کیفیت را با خود حمل می کنند اما برخی از مردم ترجیح می دهند از یک چراغ قوه تخصصی قابل نصب بر روی سلاح استفاده کنند.PL-1 Valkyrie یک چراغ قوه قابل نصب بر روی سلاح کمری است که دارای طول ۷۸ میلی متر و وزن ۱۰۵ گرم می باشد و حداکثر خروجی نور ۴۰۰ لومن را تولید می کند . جنس بدنه از آلومینیوم سخت آندایز شده و مقاوم در برابر ضربه و دارای شیارهای زیبا بر روی بدنه است .

این چراغ قوه دارای سیستمی برای نصب و راه اندازی سریع بر روی اسلحه و سازگار با هر دو ریل Glock و Picatinny می باشد که به آسانی در تاریکی بر روی اسلحه سوار می شود و با کمک سوییچ جانبی محکم شده و با باز کردن سوییچ جانبی به راحتی از اسلحه جدا می شود.در این چراغ قوه نور توسط یک باتری CR123A تولید می شود و برای عوض کردن باتری به راحتی با باز کردن سر چراغ قوه به محفظه باتری دسترسی پیدا خواهید کرد و می توانید باتری را تعویض کنید .

کلیدهای خاموش/ روشن جانبی چند کاره در هر دو طرف چراغ قوه قرار دارند و شما چه چپ دست باشید و چه راست به راحتی می توانید از کلیدها استفاده کنید . سایز کلید های خاموش / روشن و طراحی و محل قرار گیری آنها در هر دو سمت چراغ قوه به شما این امکان را می دهد که در هر شرایطی ، حتی در زمان هایی که موقعیت حساس و شما تحت استرس هستید، بتوانید به راحتی توسط هر دو دست کلیدها را فشار دهید و احتمال خطا در عملکرد و فشردن کلیدها را به صفر برسانید .چراغ قوه Olight PL-1  Valkyrie علاوه بر  LED Cree XP-L   که خروجی نور ۴۰۰ لومن را تولید می کند ، دو LED آبی رنگ دارد که دو لومن نور را برای حرکت و استفاده مخفیانه در تاریکی را در اختیار شما قرار می دهد . با استفاده از کلید چند کاره جانبی می توانید رنگ و حالت استفاده از چراغ قوه را کنترل کنید .

با فشار دادن کلیدهای جانبی به صورت همزمان نور آبی رنگ روشن می شود ، هم چنین با یک بار فشردن هر یک از کلیدهای جانبی چراغ قوه خاموش یا روشن می شود و با دو بار سریع پشت سر هم فشار دادن هریک از کلیدهای جانبی حالت چشمک زن نظامی فعال می شود . برای استفاده تاکتیکال نیز کافی است هریک از کلیدهای جانبی را به آرامی لمس کنید.

نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top