بررسی دوربین دوچشمی VICTORY Pocket NEW


بسته بندی شیک ,  ساده و این بار در ابعادی کوچک برای محصولی کوچک.
در نگاه نخست با کیف جدید و با کیفیت این محصول روبرو می شویم که در یک طراحی جدید و رنگی متفاوت عرضه شده, تلفیق رنگ خاکستری و زیبای این کیف به همراه لوگوی آبی رنگ زایس روی این کیف جلوه ای جالب توجه ایجاد می کند. البته در عین تغییر ظاهری با حفظ استحکام از انتقال ضربات ناخواسته به محصول ارزشمند داخل آن جلوگیری میکند.
زایس پاکت (جیبی) ادامه نسل محصولات قبل تر از این دسته از سوی زایس و در رده سری محصولات ویکتوری عرضه شده است. .محصولی ارزشمند با یک سیر تحولی و تکاملی خیره کننده. این محصول در دو بزرگنمایی مختلف ۸ و ۱۰ برابر و با وزن بسیار سبک و کم حجم عرضه شده که یکی از دستاوردهای ارزشمند این کارخانه در سابقه درخشان می باشد.
لازم به ذکر است تمام مشخصات وزنی و ابعادی این محصول در بزرگنمایی های ۸ یا ۱۰ برابر یکسان می باشد و تنها تفاوت در میزان  قدرت بزرگنمایی است که دو نوع تصویر مختلف را ایجاد می کنند. در محصول با بزرگنمایی ۱۰ برابر شما از قدرت بزرگنمایی , شفافیت و وضوح تصویر در چنین ابعادی شگفت زده خواهید شد. این در حالی است که در محصول دیگر با بزرگنمایی ۸ برابر میدان دید وسیع تر , زلالیت تصویر بیشتر و راحتی دید نکات حایز اهمیت هستند. از مسایلی که معمولا بسیاری از خریداران را برای خرید یک دوربین جیبی به تردید می انداخت لرزش بیش از حد تصویر در این دسته محصولات به خصوص با بزرگنمایی ۱۰ برابر است. در این سری زایس با فن آوری های پیشرفته داخلی و رعایت بسیاری از مسایل ساده درصد قابل توجهی از این مشکل دیرینه را بهبود بخشیده است.
لاستیک های دور چشمی به صورت چرخشی باز شونده و با سایز بزرگ از جنسی بسیار مرغوب ساخته شده که حسنی بزرگ به شمار می آید.
تنظیم فوکوس مرکزی بسیار راحت و در دسترس می باشد و در عین حال تنظیم دیوپتر به صورت جداگانه در قسمت جلویی دوربین تعبیه شده است. با استفاده ای در حد چند دقیقه و عادت کردن انگشتان دستتان برای تنظیم فوکوس با انگشت اشاره دست چپ و تنظیم دیوپتر با انگشت شصت دست راست به راحتی تلفیقی سریع و همزمان از فوکوسی سریع و راحت را تجربه خواهید کرد.
کیفیت لنزهای FL /T* فلوراید دار به مانند موتوری قدرتمند برگ برنده این دوربین و عامل اعجوبه بودن این محصول کوچک است.
گیره های لولای دوربین VICTORY Pocket NEW به صورت نا متقارن طراحی شده و طبق زاویه ای خاص جمع شونده است. لولای این دوربین را جمع می کنیم و پس از لذت از مشاهده مناظر زیبای طبیعت ابزاری حرفه ای که پاسخگوی بسیاری از خواسته های ما در طبیعت ناب است را در جیب خود قرار می دهیم.

نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top