بررسی چاقو شکاری تاشو امدادی BUCK CSAR-T 0091BKSTP1-B

سری محصولات CSAR-TOP ساخته شده توسط شرکت BUCK همواره یکی از اولویت های انتخابی برای تمامی امداد گران و طبیعت گردان در سراسر دنیا است. چاقویی سرسخت و با استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت که استفاده از این محصول را به عنوان ابزاری کار آمد برای شرایط سخت فیزیکی همواره مد نظر قرار داده است.
این چاقوی تاشو با تیغه متعادل 9 سانتیمتری ابعادی مناسب را به همراه دارد. تیغه این چاقو از تیغه ای بسیار با کیفیت از آلیاژ استیل با درصد کربن بسیار بالا است. شرکت باک در ساخت این تیغه از استاندارد آبکاری 154CM استفاده کرده که میزان سختی تیغه را در این مدل به عدد قابل توجه 59 تا 61 راکول رسانده که نشان از استقامت بالای تیغه این چاقو برای پذیرش فشارهای بالا است.
روی تیغه چاقو از قسمت ابتدایی برای باز کردن سریع تیغه چاقو, زائده ای گرد تعبیه شده که به سرعت عمل کاربر برای باز کردن تیغه چاقو کمک شایانی می کند. همچنین برای بستن این تیغه در قسمت میانی دسته لایه ای مستحکم تعبیه شده که برای مواقعی که با چاقو کارهای فیزیکی سخت در حال انجام باشد ؛ خیال کاربر از باز ماندن این چاقو به مانند یک کارد راحت می ماند. همچنین برای بستن تیغه چاقو باید زائده محافظ را به سمت کنار هدایت کرد و تیغه چاقو را با دست ببندید.
دسته چاقو BUCK CSAR-T از الیاف گرانقیمت G10 ساخته شده که استقامت بسیار بالایی برابر فرسایش فیزیکی محیط و همچنین تغییر وضعیت در برابر رطوبت محیط دارد.
در قسمت انتهایی دسته چاقو برای افزایش کاربرد این محصول در موقعیت های مختلف یک تیغه شیشه بر در کنار یک زائده کاتر تعبیه شده.
این چاقوی کاربردی 200 گرمی به همراه یک غلاف از جنس الیاف فشرده نایلونی ارائه می شود.  نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top