بررسی OLight H15S WAVE چراغ پیشانی پر استفاده و کاربردی مجهز به سنسور حرکتی


چراغ پیشانی OLight H15S WAVE با ابعاد کوچک, سبک و توان خروجی نور حداکثر 250 Lumens, چراغی جالب توجه به شمار می رود. از جمله نکات جالب توجه در این مدل استفاده از پک باطری قابل شارژ 1200mAh است که توسط کابل micro-USB موجود در پکینگ چراغ قوه قابلیت شارژ مجدد را دارد.
برای تعادل بهتر وزن چراغ پیشانی, پک باطری در محفظه ای جداگانه و در قسمت پشت سر نصب شده که توسط سیم رابط به چراغ پیشانی متصل می شود. در قسمت محفظه نگهداری باطری کلید کنترل قطع و وصل باطری تعبیه شده که توسط چراغ هایی کوچک میزان شارژ باقیمانده باطری نیز نمایش داده می شود. با وصل کردن جریان باطری, کلید کنترل دستی چراغ پیشانی در قسمت بالایی چراغ و به رنگ قرمز تعبیه شده که با فشردن این کلید, سنسورهای IR فعال شده و چراغ به حالت آماده باش در می آید. همزمان با فعال شدن این سنسور ها و به منظور سهولت در استفاده, بدون نیاز به لمس هیچ کلیدی از چراغ قوه با دست؛ با تکان دادن دست از جلوی سنسورهای چراغ پیشانی می توان این چراغ را خاموش یا روشن کرد.
این چراغ توسط کلید کنترل IR در سه وضعیت خروجی نور قابل تنظیم است و در بیشترین بازده زمانی , حداکثر تا 36 ساعت به صورت مداوم کار می کند. علاوه بر پک باطری موجود در جعبه این چراغ, برای استفاده در مواقع ضروری می توان از 4 عدد باطری قلمی سایز کوچک AAA نیز استفاده کرد.
قسمت جلویی چراغ قوه OLight H15S WAVE برای استفاده مناسب تر در فواصل نزدیک مجهز به فیلتر مات کننده نور است, که برای کارهای نزدیک می توان نور چراغ قوه را با طیفی ملایم تر و به صورت پخش دریافت کرد. گرچه با فعال نمودن این فیلتر تفاوت بسیار محسوسی نسبت به حالت عادی مشاهده نمی شود. 

نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top