بررسی OLight M22 Warrior Kit چراغ قوه قابل نصب بر روی انواع سلاح های شکاری و جنگی


سری M از محصولات تولید شده در شرکت OLigh شامل تکنولوژی خاصی از ساخت چراغ قوه است که برای مصارف نظامی کاربرد دارد.
در ساخت این مدل از مواد اولیه بسیار مرغوب استفاده شده است. بدنه از آلومنیوم با کیفیت با کد T7075 که در صنایع نظامی و هوافضا کاربرد دارد ساخته شده است. سیستم داخلی چراغ قوه از کیت های ضد شوک ساخته شده که تحمل پذیرش ضربات سنگین و شوک تیراندازی را دارا است.
این بدنه با کیفیت توسط سخت کاری آندایز نوع سه پوشش داده شده که بدنه چراغ قوه را کاملاً ضد خش کرده است. سیستم داخلی در عین سادگی استحکام بسیار بالایی دارد. قسمت رینگی جلویی چراغ قوه از استیل ضد زنگ کنگره شده ساخته شده است که در مواقع لازم بتوان از قسمت جلویی چراغ قوه برای ضربه زدن استفاده کرد.
 سیاست کلی استفاده از اقلام روشنایی نظامی استفاده با کیفیت در عین سادگی است. توان خروجی نور در این مدل در سه توان نوری مختلف قابل تنظیم و با چرخاندن قسمت جلویی چراغ قابل تغییر است.کلید روشن و خاموش برای دسترسی ساده در انتهای چراغ قوه تعبیه شده است. یکی از مهمترین دلایل تعبیه کلید روشن و خاموش در انتهای چراغ قوه به دلیل قابلیت نصب ریموت کنترل روی چراغ قوه به منظور سهولت دسترسی برای استفاده روی سلاح است.
گیره نگهدارنده برای نگهداری چراغ قوه در جیب یا قسمت های تعبیه شده روی کوله پشتی از جنس استیل ضد زنگ و به راحتی قابل جابجایی یا جدا کردن است. وزن چراغ قوه بسیار مناسب و 146 گرم است. توان خروجی نور 950 Lumens حداکثر برد نهایی نور آن تا 305 متر است. میزان نور OLight M22 Warrior Kit چراغ قوه به نحوی است که تا فاصله 180 متری و با نور مفید شلیک کنید.در این مدل سفارشی دارای اقلام کاملی شامل پایه شارژر, دو عدد باطری 18650, بند حمل و اورینگی و کلید یدک است که همگی در یک بسته شیک و در کنار هم بسته بندی شده است. با مقایسه قیمتی تک تک این لوازم جانبی به نتیجه گیری جالبی برای خرید می توان رسید. نکته جالب توجه ارائه دو عدد باطری برای این مدل است که تنها از یک باطری استفاده می کند؛ که نشاندهنده دقت کارخانه سازنده برای ارائه همزمان تمامی ملزومات مورد نیاز در مدل های نظامی است.

نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top