بررسی OLight S1 Baton کوچکترین چراغ قوه تولید شده توسط شرکت OLight با توان خروجی نور بسیار بالا


این سری کوچک و دوست داستنی , کوچکترین چراغ قوه دستی تولید شده OLight تا کنون است!
تکنولوژی های خاص به کار رفته در این مدل که در ابعادی بسیار کوچک ارائه شده است ؛ نظر هر کسی را و به خصوص طبیعت گردان و شکارچیان و تیراندازان را به خود جلب می کند .
این وسیله به عنوان ابزاری کارا و محبوب , در ساعات تاریکی دوست همیشه همراه شما خواهد بود. این چراغ قوه با طول 61 میلیمتری و عرض 21 میلیمتری فقط 30 گرم وزن دارد!
توان خروجی نور به نسب مدل های قبلی با افزایش 25 درصدی توان خروجی نور همراه شده؛ میزان خروجی نور در این مدل تا 500 Lumens افزایش پیدا کرده است. منبع تغذیه در این مدل همانند مدل های مشابه قبلی از باطری ساده و یا قابل شارژ CR123 می باشد. بدنه بسیار با کیفیت چراغ قوه های OLight در این مدل نیز با پوشش مشکی رنگ تکرار شده است.
قسمت درپوش باطری به صورت یک آهنربای داخلی طراحی شده و برای استفاده چراغ قوه OLight S1 Baton در شرایط خاص که به هر دو دستتان نیاز دارید مقدور می باشد. به راحتی و بدون دردسر , این چراغ قوه را به فقط به سطوح فلزی تکیه دهید!
کنترل خاموش و روشن کردن چراغ قوه با یک کلید جانبی از جنس سیلیکون است. که به منظور جلوگیری از حوادث غیر قابل پیش بینی در ابعادی بسیار کوچک طراحی شده است. میزان کنترل توان خروجی این چراغ قوه از 0/5 تا 500 Lumens به راحتی و توسط همین کلید انجام پذیر است.

در ذیل توجه شما را به فابل ویدوئی زیر جلب می نماییم:


تکنولوژی های خاصی که در این چراغ قوه استفاده شده تضمین کننده دوام بالای این چراغ قوه در استفاده های طولانی مدت است. توان خروجی 500 Lumens که به صورت Turbo در این چراغ قوه اعمال شده به منظور حفظ کیفیت , به مدت 1/5 دقیقه و مداوم در دسترس خواهد بود پس از این زمان توان خروجی به صورت اتوماتیک به 300 Lumens کاهش پیدا خواهد کرد. همچنین این کاهش توان خروجی در زمان هایی دیگر که دمای داخلی چراغ قوه تا حد هشدار افزایش یابد توسط قسمت کنترل این چراغ قوه تنظیم خواهد شد.
قسمت پیشانی چراغ قوه که برای پذیرش ضربات سقوط از جنس استیل ساخته شده است. با پوشش آبی رنگ PVD به رنگ زیبایی پوشانده شده است. لنز مورد استفاده در چراغ قوه OLight S1 Baton با تکنولوژی جدید TIR جایگزین شده است. این نوع لنز برای ارائه یک نور همگن که پرتاب نهایی نور را تا فاصله 110 متری می رساند. این نوع از لنزهای جدید با زاویه تنظیم شده از طرف کارخانه سازنده توان خروجی نور را یکنواخت می سازد.
این چراغ قوه دارای سیستم جدید کنترل زمانی است , در صورت لزوم می توان مدت زمان روشن ماندن چراغ قوه را از 3 تا 9 دقیقه به صورت دلخواه تنظیم کرد.

نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top