بررسی Olight S2A BATON Blue


این محصول یک چراغ قوه باریک سبک وزن و بسیار جمع و جور می باشد . وزن آن بدون باتری کمتر از  2 انس ( 56 گرم ) و طول آن 132 mm و عرض آن 32 mm است و به راحتی در جیب شما جا می شود. 
دارای کلید کنترل خاموش / روشن کردن جانبی و مقدار نور خروجی متغیر و قابل تنظیم , دو باتری قدرتمند AA و لامپ پر قدرت از نوع Cree XM-L2 LED می باشد .
 این چراغ قوه دارای توان خروجی نور از 0.5 تا حداکثر قدرت 550 لومن و 5 سطح روشنایی می باشد و از لنز TIR با ضریب گذر دهی نور بالا جهت داشتن نوری یکنواخت جهت داشتن حداکثر دید استفاده شده است .
 این مدل از بدنه ای سازگار با محیط زیست و بسیار با کیفیت و مقاوم از آلیاژ آلومنیوم  AL606-T6 مورد استفاده در صنایع نظامی ساخته شده است و برای افزایش مقاومت و کیفیت ساخت , این بدنه توسط پوششی ضد خش از آندایزینگ نوع 3 پوشش داده شده و سخت گردیده است .این محصول هم چنین دارای پوششی سیلیکونی و فلورسنت است که باعث می شود چراغ قوه به راحتی در دست نگه داشته شود و در تاریکی پیدا شود.
در اطراف قسمت جلویی چراغ قوه  و هم چنین در اطراف کلید کنترل خاموش / روشن کردن لایه ای آبی رنگ تعبیه شده است . 
وقتی که چراغ قوه در حالت خاموش قرار دارد با 2 ثانیه نگه داشتن سوییچ خاموش / روشن نور چراغ قوه بر روی حالت moon light قرار می گیرد و پس از آن با هر بار فشار دادن سوییچ و نگه داشتن آن به مدت یک ثانیه , چراغ قوه خروجی نور بیشتری را به ما می دهد .
با 3 بار فشار دادن سوییچ خاموش / روشن , چراغ قوه بر روی حالت Strobe Mode ( حالت چشمک زن نظامی ) قرار می گیرد.
چراغ قوه Olight S2A BATON Blue توسط یک برنامه حفاظت حرارتی کنترل شده است . حالت توربو چراغ قوه به مدت سه دقیقه برای کاربر در دسترس می باشد و روشنایی به تدریج کم می شود و به سطح بعدی نور می رسد . چراغ قوه نیاز به خنک شدن دارد تا بتواند مجددا در حالت توربو قرار بگیرد .


این چراغ قوه دارای تایمر داخلی 3 یا 9 دقیقه ای جهت خاموش شدن اتوماتیک چراغ قوه است که بنا به خواست کاربر قابل تنظیم است . زمانی که چراغ قوه روشن است با دو بار پشت سر هم فشار دادن سوییچ خاموش / روشن و یکبار چشمک زدن نور چراغ قوه , حالت تایمر 3 دقیقه ای فعال می شود و با دوبار فشار دادن سوییچ خاموش / روشن و دیدن 2 بار چشمک زدن نور چراغ قوه حالت تایمر 9 دقیقه ای فعال می شود و چراغ قوه پس از گذشتن مدت زمان انتخابی 3 یا 9 دقیقه شما  به صورت اتوماتیک خاموش می شود .

نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top