بررسی چراغ قوه قابل شارژ Olight S1R BATON


یکی از بی نظیرترین محصولات Olight است که با وجود اندازه بسیار کوچک خروجی نور بسیار بالایی را تا 900 Lumens برای شما فراهم می کند.
این محصول یک چراغ قوه EDC قابل شارژ , دارای یک باتری قابل شارژ RCR123 لیتیومی است . دارای سوییچ خاموش / روشن جانبی , لنز TIR با ضریب گذر دهی نور بالا جهت داشتن نوری یکنواخت برای داشتن حداکثر دید , لامپ پر قدرت Cree XM-L2 LED و مقدار نور خروجی متغیر و قابل تنظیم است . دارای توان خروجی نور از 0.5 Lumens تا 900 Lumens و حالت Strobe Mode  ( چشمک زن نظامی ) است .
وزن چراغ قوه Olight S1R BATON بدون باتری 36 گرم و طول آن 64 میلیمتر است , به راحتی به کمربند شما وصل می شود و یا در جیب یا کیف شما جا می شود و نیازهای روزمره شما را بر طرف می کند .برای شارژ کردن چراغ قوه پایه شارژر مغناطیسی متصل به کابل USB وجود دارد که به راحتی به USB لپ تاپ , کامپیوتر , پاور بانک وصل می شود و در هر شرایطی به راحتی چراغ قوه شارژ می شود . زمانی که چراغ قوه در حال شارژ است نشانگر شارژ به رنگ قرمز است و هنگامی که شارژ چراغ قوه کامل می شود به رنگ سبز در می آید . از باتری های دیگر نیز می توان در این چراغ قوه استفاده کرد با این تفاوت که قابلیت شارژ پذیری را نخواهند داشت .وقتی که چراغ قوه در حالت خاموش قرار دارد با روشن کردن و یک  ثانیه نگه داشتن سوییچ خاموش / روشن نور چراغ قوه بر روی حالت moon light قرار می گیرد و پس از آن با هر بار فشار دادن سوییچ و نگه داشتن آن به مدت یک ثانیه , چراغ قوه خروجی نور بیشتری را به ما می دهد .
با 3 بار فشار دادن سوییچ خاموش / روشن , چراغ قوه بر روی حالت Strobe Mode ( حالت چشمک زن نظامی ) قرار می گیرد.

در این مدل می توانید برای جلوگیری از تماس ناگهانی سوییچ خاموش / روشن چراغ قوه و روشن شدن آن , سوییچ جانبی را در حالت قفل قرار دهید . وقتی که چراغ قوه در حالت خاموش قرار دارد با نگه داشتن سوییچ خاموش روشن به مدت 2 ثانیه چراغ قوه ابتدا بر روی حالت Moon Light روشن می شود و مجددا فورا خاموش می شود , در این حالت سوییچ جانبی قفل شده است و با فشار دادن سوییچ جانبی نشانگر آن به رنگ قرمز در می آید که نشان دهنده فعال بودن حالت Lockout چراغ قوه است . برای خارج کردن چراغ قوه از حالت قفل سوییچ جانبی را 2 ثانیه نگه دارید .
در این مدل برای حفاظت چشم از تغییرات ناگهانی نور , به هنگام خاموش یا روشن کردن  نور چراغ قوه نور به تدریج در کسری از ثانیه خاموش و یا روشن می شود.
قسمت انتهایی چراغ قوه دارای خاصیت مغناطیسی است و می توانید آن را بر روی سطوح فلزی قرار دهید و بدون دست از چراغ قوه استفاده کنید .

چراغ قوه Olight S1R BATON دارای تایمر داخلی 3 یا 9 دقیقه ای جهت خاموش کردن چراغ قوه است که بنا به خواست کاربر قابل تنظیم است . زمانی که چراغ قوه روشن است با دو بار پشت سر هم فشار دادن سوییچ خاموش / روشن  و یکبار چشمک زدن نور چراغ قوه , حالت تایمر 3 دقیقه ای فعال می شود و با دوبار فشار دادن سوییچ خاموش / روشن و دیدن 2 بار چشمک زدن نور چراغ قوه حالت تایمر 9 دقیقه ای فعال می شود و چراغ قوه پس از گذشتن مدت زمان انتخابی 3 یا 9 دقیقه شما  به صورت اتوماتیک خاموش می شود .
نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top