بررسی قطار فشنگ کمری Niggeloh DAS Etui

پس از باز کردن جعبه کارتنی این قطار فشنگ گلوله زنی نخستین نکته ای که برای شما حائز اهمیت خواهد بود کیفیت و کیفیت و کیفیت است.
جنس خارجی قطار کوچک و کارا Niggeloh DAS Etui از چرم خالص طبیعی و قسمت بالایی آن از چرم شبرو است. نکته ظریف در طراحی ظاهری آن استفاده از چرم غیر شبرو در نقاطی است که با دست بیشتر در تماس است. سایر قسمت ها پوشیده شده توسط چرم طبیعی و ضخیم شبرو است. قسمت درپوش درب قطار را نه چندان راحت باز می کنیم؛ دلیل آن وجود آهنربای قدرتمند در درب قطار است که از باز شدن های نا خواسته جلوگیری می کند. این در حالی است که قطار کشی 12 عددی داخل این کیف توسط بندی چرمی به محفظه اصلی قطار از قسمت پایین وصل شده که به راحتی و در حداقل زمان قابل تعویض است. قرار گیری جای فشنگ در داخل محفظه کیف مانند قطار به نحوی است که بتوان از جیب داخلی این محفظه که از لایه ای مقاوم در برابر رطوبت ساخته شده نیز استفاده کرد. وجود این لایه مقاوم در برابر آب پیش بینی جلوگیری از مواقعی است که تعرق بدنتان به دلیل تحرک زیاد بالا رفته و از نفوذ رطوبت به محل نگهداری فشنگ جلوگیری می کند. این قطار به راحتی و از پشت روی کمربند قابل نصب است. محل اتصال به کمربند نیز قابل جدا سازی و توسط سه دکمه مستحکم باز و بسته می شود.
در صورت نیاز می توان از این قطار با کیفیت به عنوان کیفی کوچک کنار کمرتان استفاده کنید که نحوه استفاده آن در فایل ویدئویی زیر نشان داده شده است.

فایل ویدویی شرکت سازنده:


نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top