بررسی تلسکوپی بسیار با کیفیت برای مشاهده فواصل دور ZEISS VICTORY Diascope 85 FL 20x - 75x + Cover


بسیاری از علاقمندان به طبیعت در هر زمینه ای علاقمند به مشاهده اهداف در فواصل بسیار دور و البته با کیفیت بالا هستند. خواسته هایی این چنینی فقط و فقط با داشتن تلسکوپ بر آورده می شود. با توجه به طیف بسیار گسترده استفاده کنندگان تلسکوپ در سراسر دنیا و علی الخصوص کشورمان که زمینه های بسیار وسیعی شامل طبیعت گردی, تصویر برداری از حیات وحش ... تا استفاده های نظامی و پر کاربرد را شامل میشود.
زایس برای پاسخگویی به چنین طیف گسترده ای از خواسته ها محصولی بسیار با کیفیت و در خور توجه را با مشخصات فنی کم نظیری ارائه کرده است. بدنه این تلسکوپ در مدل ارائه شده بسیار سبک وزن, دارای طراحی ساده و کاربردی و با تعبیه زاویه دار محل قرار گیری لنز بزرگنمایی استفاده ایستاده و با کنترل بیشتر را به همراه دارد. بدنه لاستیکی تلسکوپ ZEISS VICTORY Diascope از یک جنس بسیار خاص و مقاوم ساخته شده است که باعث افزایش راحتی کاربر برای حمل تلسکوپ حتی در شرایط دمایی بسیار سرد شده است. این بدنه ضد خش نه تنها باعث افزایش استحکام بدنه اصلی و داخلی تلسکوپ گردیده , در عین حال قطعات متصل شده به آن کاملاً بی صدا بوده و در شرایط حساس هیچ گونه صدای اضافه را ایجاد نخواهد کرد. بدنه این تلسکوپ کاملاً ضد آب و قابل استفاده در تمامی شرایط بسیار سخت آب و هوایی است.
پس از اتصال لنز بزرگنمایی در محل قرار گیری که به صورت زاویه دار و در ابتدای تلسکوپ قرار دارد, گیره های اتصال سه طرفه را در محل اتصال مشاهده می کنیم که با دقت بسیار بالا و استقامت مثال زدنی ساخته شده است. این گیره های اتصال مطمئن خیال شما را در هنگام ایجاد سوانح برای جدا شدن لنز بزرگنمایی از بدنه اصلی تلسکوپ آسوده می کند. در عین حال برای جدا کرده لنز بزرگنمایی یک کلید رها کننده در قسمت زیرین محل نگهداری تعبیه شده است که به راحتی هر چه تمام تر و با فشردن و نگاه داشتن این کلید می توان لنز را از بدنه اصلی جدا کرد.
همچنین در قسمت جلویی بدنه و درست در بالای لنز شیء با کشیدن بدنه می توان از آفتاب گیر لنز جلو نیز استفاده کرد و در ساعاتی که نور آفتاب مستقیم به طرف شما است نیز از این تلسکوپ استفاده نمایید. در قسمت میانی و پایین بدنه محل اتصال این تلسکوپ به سه پایه تعبیه شده است که با یک حرکت زیبا و با تعبیه یک گیره تنظیم کوچک جانبی, به راحتی می توان پایه اتصال به سه پایه روی بدنه تلسکوپ را به صورت 180 درجه چرخاند که پاسخگوی نیاز افراد خاص برای نصب تلسکوپ در جاهای غیر متعارف نیز باشد.
غربلیک تنظیم فوکوس دوربین در قسمت ابتدایی و بالایی بدنه در اندازه ای بسیار متعادل تعبیه گردیده است؛ به نحوی که به راحتی بتوان با دستکش نیز از آن استفاده کرد. در سیستم تنظیف فوکوس این تلسکوپ با ارائه فن آوری جالب توجه DSF (Dual Speed Focus) زایس دو کار مختلف را بسیار هوشمندانه در یک غربلیک تنظیم قرار داده است. برای تنظیم شفافیت در فواصل بسیار مختلف , سرعت چرخاندن اهرم را زیاد کرده و سیستم فوکوس شما با سرعت دو برابر شفافیت را تنظیم کرده و برای دستیابی به نهایت شفافیت سرعت چرخاندن اهرم را کاهش داده و به نهایت شفافیت دسترسی پیدا خواهید کرد. این حرکت هوشمندانه به شما در برداشت تصاویر در فواصل بسیار دور تا بسیار نزدیک در مدت زمانی بسیار کوتاه کمک شایانی خواهد کرد.زایس با ارائه این مدل جذاب و جالب در رده بهترین طراحی جایزه برترین محصول دنیا را در رقابت سالانه reddot به خود اختصاص داد.
زایس در این مدل با ارائه لنزهایی بسیار با کیفیت و استفاده از پوشش دهی های حرفه ای این شرکت روی این لنز ها به تصاویری کم نظیر دسترسی پیدا کرده است. پوشش دهی فلوراید روی لنزهای این محصول باعث دستیابی به یک دید شفاف , همراه با ایجاد مجدد رنگ های گرم, زنده و طبیعی است. این کیفیت دید حتی برای مشاهده کوچکترین اجزا در تصویر نیز قابل دسترسی است. دهانه 85 میلیمتری در این مدل نور کافی را به قسمتهای داخلی تلسکوپ رسانده و سیستم اپتیکی دقیق و لنزهایی شفاف که با پوشش دهی استادانه تولید کنندگان با تجربه و با فرمول های نوین در لنزهای T* این شرکت در این مدل یک دید زلال را حتی در شرایط نوری ضعیف ایجاد خواهد نمود. 
زایس با ارائه یک تکنولوژی خاص در تولید لنزهای چشمی تلسکوپ ZEISS VICTORY Diascope به شما این اجازه را می دهد در شرایط نوری نا مناسب و حتی در تابش های مستقیم نور آفتاب نظیر تماشای صحنه طلوع و غروب آفتاب, و یا در شرایطی که نور پس زمینه نا مطلوب وجود دارد؛ با کاهش و کنترل کنتراست نور ورودی, تصویری زلال و مناسب حتی برای عکاسی و تصویر برداری ایجاد نماید.
زایس با ارائه تکنولوژی محبوب LotuTec در لنزهای بزرگ شیء و چشمی , امکان ماندن قطرات آب باران یا برف و یا کثیفی را روی لنز نخواهد گذاشت. این امر به کاهش زمانی که شما باید صرف تمیز کردن لنز بنمایی کمک شایانی خواهد کرد.
قابلیت تغییر بزرگنمایی متغیر در این محصول به شما این امکان را می دهد که با کاهش بزرگنمایی از میدان دید بیشتر و در عین حال شفافیت تصویر بیشتری برای اهداف نزدیکتر برخوردار شده و با افزایش بزرگنمایی تا 75 برابر به ریزترین جزئیات روبروی شما دسترسی پیدا کنید.


فروشگاه قوچ با عرضه روکش های محافط برای این محصول که شامل محافظ پلاستیکی لنز شیء, محافظ لنز لاستیکی لنز چشمی, کیف برزنتی جداگانه محافظ لنز چشمی , کاور ضربه گیر محافظ بدنه اصلی تلسکوپ حین استفاده که دارای در پوش لنز شیء نیز می باشد, به همراه کاور محافظ لنز چشمی حین استفاده و نهایتاً بند حمل حباب دار قابل نصب روی کاور بدنه دوربین, یک مجموعه کامل و حرفه ای را به خریداران ارائه میدهد.
 شایان ذکر است قطعات رابط برای اتصال انواع دوربین های DSLR و دوربین های غیر حرفه ای روی این تلسکوپ قابل سفارش است.

نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید
دفتر مرکزی : میدان هروی - خیابان پناهی نیا - پلاک ۱۴۳ - طبقه پنجم - واحد -۱۳
021-2296 2295
فروش تهران: خیابان فردوسی جنوبی - پاساژ نیکان - طبقه همکف - شماره ۴۰۸  
021-3311 1652
دفتر کرمانشاه: چهارراه سیلو - ابتدای خیابان سیدجمال الدین اسد آبادی - پلاک 1016
083-38 23 53 31
فروش بندر عباس: مجتمع ستاره شهر، طبقه اول، لاین اطلسی، پلاک 2-69  
076-3223 87 67

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top