بررسی مسافت یاب طرح استتار Leupold RX1000i TBR DNA Commo

بدنه این مسافت یاب از جنسی با کیفیت برای حفاظت در برابر ضربات ساخته شده است. قطعات داخلی در یک غلاف آلومینیومی مستحکم برای استفاده های خشن تعبیه شده که دوام این مسافت یاب را در استفاده های دراز مدت و درهر شرایط فیزیکی تضمین می کند. رنگ استتار MOSSY OAK  به کار رفته شده به زیبایی هر چه تمام تر روی بدنه این مسافت یاب چاپ شده و احساس رضایت خاصی را برای خریدار ایجاد خواهد کرد. در این مدل از مسافت یاب های تولید شده توسط کارخانه لئوپولد با بهره گیری از موتور جدید و کمکی DNA  سرعت و دقت مسافت یاب در مسافت های بالا به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده به نحوی که با فشردن کلید تخمین مسافت در کسری از صدم ثانیه عدد دقیق مسافت با دقت جالب توجه ارائه خواهد شد.نکته حائز اهمیت در این مدل بهره گیری از پردازنده داخلی TBR به منظور هماهنگ شدن مسافت یاب با سلاح شما است که با انتخاب نوع کالیبر, وزن مرمی مورد استفاده, سرعت دهانه و میزان افت تیر در مورد سلاح شما و همچنین مجهز بودن مسافت یاب به زاویه سنج داخلی به تصحیح محاسبه افت می پردازد.

پوشش دهی لنز در این مسافت یاب از نوع چند لایه شرکت لئوپولد که دید شفاف و روشنی را ارئه خواهد داد.

نمایش اعداد و نوشته ها در مسافت یاب Leupold RX1000i TBR DNA Commo به صورت روشن شونده به رنگ قرمز روی صفحه نمایش OLED است که دارای قابلیت انتخاب کم و زیاد کردن 3 حالته نور برای استفاده در مکان های مختلف را دارا می باشد.نوع رتیکل داخلی مسافت یاب نیز 3 حالته و قابل انتخاب توسط تیرانداز می باشد.

در این مسافت یاب با بهره گیری از شیب سنج داخلی می توان زاویه شلیک تا هدف مورد نظر را به دست آورد. همچنین با بهره گیری از سیستم محاسبه گر داخلی افت گلوله و با توجه به زاویه تیراندازی این قابلیت را به تیرانداز خو اهد داد که به چهار روش مختلف میزان افت تیر را اصلاح نماید.MOA-MIL : مناسب برای کسانی که دوربین روی سلاح آنها کلیک خور و واحد آنMOA  یا MILRDIAN است.که تعداد کلیک های مورد نیاز برای محاسبه افت تیر را بر اساس واحد کلیک انتخابی و نشان دادن مسافت بالستیکی ارائه خواهد داد.

HOLD : با توجه به فاصله بالستیکی شما تا هدف میزان افت تیر یا به اصطلاح سر کردن در آن شرایط تیر اندازی را به سانتیمتر یا اینچ به تیرانداز نشان خواهد داد.

BAS : نشان دادن مسافت صحیح بالستیکی با توجه به شیب تیراندازی و اطلاعات کالیبر سلاح شما(مناسب برای کسانی که از دوربین با رتیکل خط دار اسفاده می کنند)

باطری مورد استفاده در مسافت یاب Leupold RX1000i TBR DNA Commo از نوع CR2 و لیتیوم یون است که شارژ دهی مناسبی را در طول چند فصل شکار پیاپی به همراه دارد. لازم به ذکر است در این مسافت یاب از نشانگر داخلی وضعیت باطری نیز برای آگاهی از وضعیت میزان باقی مانده شارژ استفاده شده است.

کیف همراه با این مسافت یاب از جنس با کیفیت Cordura است.

نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top