بررسی دوربین روی تفنگ ساده , شفاف , محکم Zeiss Conquest DL 2-8x42 ill ASV


تلفیق همزمان عملکرد و شفافیت

یکی از مهمترین خواسته های شکارچیان و تیراندازان داشتن دوربین روی سلاحی با رینگ 30 میلیمتری, جهت دسترسی به کیفیت دید و میدان تصویر مناسب. ابعاد و اندازه دلخواه و جمع و جور و در عین حال برخورداری از قابلیت های محاسبه افت تیر برای تیراندازی در فواصل متنوع است.
در این دوربین که با لنزهایی شفاف و با پوشش دهی چند لایه زایس در قالب یک بدنه با رینگ 30 میلیمتری جهت دستیابی به حداکثر روشنایی طراحی شده است. این دوربین با ابعاد خاص در کلاس و با طول 30 سانتیمتری در کلاس دوربین های Compact  به شمار می آید.
در دوربین Zeiss Conquest DL 2-8x42 ill ASV با بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت, بدنه ای مستحکم و مکانیسم داخلی مطمئن دوربین یکی از گزینه های همه کاره در این کلاس و بین تمامی بند ها به شمار می رود.
یکی از مهمترین گزینه ها در این دوربین که به عنوان یک آپشن قابل انتخاب برای خریدار خواهد بود؛ بهره گیری از سیستم تصحیح افت تیراندازی جدید زایس در این سری از دوربین ها با عنوان ASV است. با بهره گیری از این سیستم به راحتی و در کسری از زمان می توان میزان افت تیراندازی را برای فواصل دور محاسبه کرد.
یکی از گزینه های دیگر قابل انتخاب در این دوربین سیستم چراغدار نصب شده روی قسمت ابتدایی دوربین است. در این سیستم که به لطف طراحی ساده زایس برای کاربران؛ نحوه استفاده از این سیستم را برای استفاده کننده آسان کرده است.رتیکل چراغدار در این دوربین دارای یک نقطه نورانی در مرکز رتیکل و به صورت روشن شونده در شب و روز است. این نقطه کمک شایانی به خصوص برای تیراندازی در محیط کم نور, طبیعت پاییز و در حوای گرگ و میش خواهد نمود. میزان نور در این نقطه قابل تنظیم و توسط کلیدهای جانبی دوربین برای کاربر قابل دسترسی است. رتیکل دوربین برای کاهش میزان پوشش دهی هدف روی منشور دوم تعبیه شده است.

نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top