بررسی دوربین روی تفنگ ساده , شفاف , محکم Zeiss Conquest DL 1.2-5x36 ill


یکی از مهمترین عوامل در تیراندازی های سرعتی و در فواصل نزدیک دوربین است. از بارز ترین خصوصیات دوربینی مناسب با چنین شرایطی ابعاد آن است. ابعاد دوربین باید به اندازه کافی کوچک باشد تا با تغییرات سریع سلاح, تیرانداز بدون زحمت زیادی سلاح خود را به حالت آماده به کار در آورد.
این دوربین با ابعادی کوچک و در عین حال بزرگنمایی مناسب؛ کاملاً برای تیراندازی های سریع و شلیک در ماشین مناسب است. از مهمترین خصوصیات در دوربین Zeiss Conquest DL 1.2-5x36 ill , ارائه شده در تیوب 30 میلیمتری است. این ابعاد تیوب تضمین کننده حداکثر شفافیت و میدان دید وسیع است. لنزهای شفاف زایس با تکنولوژی پوشش دهی چند لایه زایس تضمین کننده دید شفاف , روشن و ماندگار است.
سرعت به چشم آمدن این دوربین با توجه به ابعاد خاص آن و برخورداری از تیوب 30 میلیمتری بسیار بالا و عدد مردمک خروجی بسیار رضایت بخشی دارد.
نکته قوت مهم در این مدل , ساختار با دقت و مستحکم دوربین است. ساختاری که با توجه به خط تولید مدرن و دقیق زایس در کنار کنترل کیفیت کم نظیر در این کارخانه , نوید بخش محصولی برای استفاده در سالیان متوالی است.این محصول با دوام دارای سیستم بسیار ساده و کاربردی برای سهولت حداکثر کاربر جهت تیراندازی های متوالی و پذیرش شوک های سرسخت تیراندازی و یا حتی پذیرش ضربات سخت در محیط خشن و غیر قابل پیش بینی شکار و یا حتی در برخی موارد محیط های نظامی است.
قابلیت جالب و قابل انتخاب دوربین Zeiss Conquest DL 1.2-5x36 ill نقطه نورانی روشن شونده در مرکز رتیکل است. این نقطه همچو دیگر سایز های این سری به صورت روشن شونده در شب و روز و مناسب جهت تیراندازی های دقیق و سریع در طول روز و یا حتی شلیک در هوای گرگ و میش و یا محیط کم نور است. نیازی به یاد آوری نیست که وجود نقطه نورانی در مرکز رتیکل حتی در روز روشن باعث افزایش دقت تیرانداز و کارایی وی در شرایط مختلف محیطی است.
کنترل روشن و خاموش کردن چراغ همچو مدل های دیگر توسط کلید جانبی و میزان کم یا زیاد کردن نور به راحتی توسط کاربر قابل انجام است.  لازم به ذکر است اندازه نقطه نورانی کاملاً مناسب بوده و کمترین پوشش را روی هدف ایجاد خواهد کرد

نظرات

 
captcha

 
ارسال نظر
مقالات جدید
مقالات پربازدید

فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ

Top