فروشگاه لوازم شکار و طبیعت گردی قوچ | برادران خاکریزی

درباره قوچ

" قوچ " فروشگاه اینترنتی عرضه ملزومات طبیعت گردی و شکار مربوط به " کارگاه و فروشگاه برنو (برادران خاکریزی) " می باشد.

این کارگاه از سال 1371 و در شهر کرمانشاه مشغول به کار می باشد و یکی از بزرگترین مراکز مجاز تعمیر و خرید و فروش انواع سلاح شکاری را در ایران دایر نموده و با به کار گیری افراد متخصص و با تجربه مجموعه ای مطمئن را برای انجام تعمیرات تخصصی روی سلاح های مجاز شکاری ایجاد کرده است. 

این مرکز در سال 1383 با افتتاح فروشگاهی جدید؛ و با هدف تامین نیازهای مشتریان جهت دسترسی به ملزومات اصل طبیعت گردی و شکار , اقدام به واردات مستقیم و بدون واسطه کالاهای مورد نیاز شما طبیعت دوستان عزیز به خاک عزیز ایران اسلامی نموده است . این فروشگاه مرکزی برای دسترسی به جدیدترین محصولات طبیعت گردی , شکار و تیراندازی روز دنیا را برای عموم علاقمندان به طبیعت , تیراندازی و هم چنین ارگان های رسمی را فراهم نموده است و  به لطف دسترسی به طیف گسترده ای از ارتباطات و سیستم های حمل و نقل امن و بیمه شده از سراسر دنیا گلچینی از بهترین ها را با مناسب ترین قیمت در بازار داخلی کشور ارائه کرده است.با آغاز زمستان 1393 و ایده ای نوگرا ؛ ضمن بهره مندی از رهنمودهای صاحبنظران این امر آغاز فعالیت بخش نوینی از عرضه خدمات و ارائه محصولات را به صورت آنلاین و برای تامین نیاز مشتریان عزیز در هر نقطه ای از خاک ایران با عنوان تجاری جدید" قوچ" بنیان نهادیم .

به لطف پروردگار منان و پس از گذشت سالها توانسته ایم با ارائه و توزیع محصولات اصلی در سراسر کشور و در کوتاه ترین زمان , مکانی امن , مطمئن و قابل اعتماد برای خریداران در جای جای وطن عزیزمان ایران باشیم و در هر خریدی رضایت کامل خریدار را جلب نماییم.

امیدواریم در عرصه فروش اینترنتی محصولات پرتوان تر از قبل , جدیدترین ملزومات اصلی و با کیفیت را با بهترین قیمت و در کوتاهترین زمان در سراسر کشور توزیع نماییم .

دفتر مرکزی : میدان هروی - خیابان پناهی نیا - پلاک ۱۴۳ - طبقه پنجم - واحد -۱۳  
021-2296 2295
فروش تهران: خیابان فردوسی جنوبی - پاساژ نیکان - طبقه همکف - شماره ۴۰۸  
021-3311 1652
دفتر کرمانشاه: کسری - انتهای بلوار سجاد - کوچه هفتم - ساختمان رویال - واحد 3  
083-38 23 53 31
فروش بندر عباس: مجتمع ستاره شهر، طبقه اول، لاین اطلسی، پلاک 2-69  
076-3223 87 67

فروشگاه اینترنتی قوچ

Top